Category Archives: İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Futbol Topu Görmek Ne Anlama Gelir Neye İşarettir?

kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Futbol Topu görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız.Sizde rüyanızda Futbol Topu gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.- Rüyada görülen oyun topu, hayra yorumlanmaz. Bazen ana babaya asi olan bir evlada çağrışım yapar. Bazen da, tartışmaya, kavga etmeye işaret sayılır. Kimi zaman zamanı… Read More »

Rüyada Tokat Görmek Ne Anlama Gelir Neye İşarettir?

kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Tokat görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız. Sizde rüyanızda Tokat gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.Rüyada görülen tokat, kötü söze çağrışım yapar. Ba¬zan hatalı bir davranışa, yanlış yolda olmaya; bazen günah işlemeye, pişmanlık duymaya yorumlanır. Kimi zaman yardım etmeye, başkasından iyilik görmeye;… Read More »

Rüyada Tohum Görmek Ne Anlama Gelir Neye İşarettir?

kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Tohum görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız.Sizde rüyanızda Tohum gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.- Rüyada görülen tohum, doğacak çocuğu simgeler. Bazen arzulanan şeye kısa zamanda kavuşmaya, geçimin kolaylaşmasına; bazen da doğuma, bekâr için evlenmeye işaret sayılır. Kimi zaman yeni bir iş… Read More »

Rüyada Tiyatro Görmek Ne Anlama Gelir Neye İşarettir?

kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Tiyatro görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız.Sizde rüyanızda Tiyatro gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.Rüyada görülen tiyatro, çok kısa sürecek duygusal bir ilişkiye çağrışım yapar. Bazen sıkıntıları paylaşmaya sıkıntılardan kurtulmaya; bazen da verilen sözden dönmeye, sevgili¬den ayrılmaya yorumlanır. Kimi zaman işten kovulmaya,… Read More »

Rüyada Timsah Görmek Ne Anlama Gelir Neye İşarettir?

  kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Timsah görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız.Sizde rüyanızda Timsah gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.Rüyada görülen tilki, yalancı, iki yüzlü, dostlarının arasını açan bir kimse olarak tanımlanır. Ayrıca düzenbaz, entrikacı, ahlaksız bir kadına da çağrışım yapar. Bazen eşin ihanetine, zina suçu… Read More »

Rüyada Tilki Görmek Ne Anlama Gelir Neye İşarettir?

  kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Tilki görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız.Sizde rüyanızda Tilki gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.Rüyada görülen tilki, yalancı, iki yüzlü, dostlarının ara¬sını açan bir kimse olarak tanımlanır. Ayrıca düzenbaz, entrikacı, ahlaksız bir kadına da çağrışım yapar. Bazan eşin ihanetine, zina suçu… Read More »

Rüyada Tırnak Görmek Ne Anlama Gelir Neye İşarettir?

kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Tırnak görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız.Sizde rüyanızda Tırnak gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.Rüyada görülen tırnak, kişilere ve duruma göre değişik çağrışımlar yapar. Bazen kudret ve kuvvetin artmasına, hatalı harekete; bazen da, alacağa-borca işaret sayılır. Kimi zaman süse, güzelliğe; kimi zaman… Read More »

Rüyada Testi Görmek Ne Anlama Gelir Neye İşarettir?

  kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Testi görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız.Sizde rüyanızda Testi gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.Rüyada görülen testi kadına çağrışım yapar. Ayrıca ba¬kırdan görülen testi, zengin, soylu, yüce bir kadın olarak tanımlanır. Bazen hamileliğe, düşük yapmaya; bazen da, bekâr için evlen-meye, mal… Read More »

Rüyada Teşbih Görmek Ne Anlama Gelir Neye İşarettir?

kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Teşbih görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız.Sizde rüyanızda Teşbih gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.Rüyada görülen teşbih, dinine bağlı, eşinin sözünden dışarı çıkmayan uysal bir kadını simgeler. Ayrıca sözüne sadık, gö0zü dışarda olmayan, ailesin düşkün bir erkeğe de çağrışım yapar. Bazen kalp… Read More »

Rüyada Terazi Görmek Ne Anlama Gelir Neye İşarettir?

kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Terazi görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız.Sizde rüyanızda Terazi gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.Rüyada görülen terzi, her ortama uyan, dostluk kurma¬ya çalışan, yardımsever bir kimseyi çağrıştırır. Ayrıca nikah kıyan kimse olarak da tanımlanır. Bazen etrafı toplayan, evine çeki düzen veren bir… Read More »

Rüyada Ter Görmek Ne Anlama Gelir Neye İşarettir?

ayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Ter görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız.Sizde rüyanızda Ter gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.- Rüyada görülen terlemek, sıkıntı çekip borçlanmaya çağrışım yapar. Bazen zina suçu işlemeye, kötü söz işitmeye; bazen da, mali sıkıntı çekmeye, yorucu bir işe yorumlanır. Kimi zaman maldan… Read More »

Rüyada Tepe Görmek Ne Anlama Gelir Neye İşarettir?

kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Tepe görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız. Sizde rüyanızda Tepe gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.- Rüyada görülen tepe, kişiye, duruma ve mekana göre çeşitli çağrışımlar yapar. Bazen malın çoğalmasına, zulümden kurtulmaya; bazen da iş hayatında çıkacak güçlüklere, sıkıntılara işaret eder. Kimi… Read More »

Rüyada Tencere Görmek Ne Anlama Gelir Neye İşarettir?

kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Tencere görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız.Sizde rüyanızda Tencere gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.Rüyada görülen tencere türüne, durumuna ve kişi¬ye göre çeşitli çağrışımlar yapar. Bazen alim bir kimseye, boşanmış bir kadına, bazen da, aile içindeki bir kadına, hastaya işaret sayılır. Kimi… Read More »

Rüyada Telefon Görmek Ne Anlama Gelir Neye İşarettir?

kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Telefon görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız.Sizde rüyanızda Telefon gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.Rüyada görülen telefon, beklenen haberin geleceğine işaret sayılır. Bazen sırların duyulmasına, açığa çıkmasına; bazen da ortak bir iş yapmaya, emek çekmeden büyük bir paraya sahip olunacağına çağrışım yapar.… Read More »

Rüyada Tekme Görmek Ne Anlama Gelir Neye İşarettir?

kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Tekme görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız.Sizde rüyanızda Tekme gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.Rüyada görülen tekme, rüya sahibine uyarıdır. Bazen i’decek olan bir tehlikeye, pişmanlığa; bazen da iç sıkıntısına, kabahat işlemeye çağrışım yapar. Kimi zaman kötü huyları terketme- ye, huzursuz olmaya;… Read More »

Rüyada Tebeşir Görmek Ne Anlama Gelir Neye İşarettir?

kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Tebeşir görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız.Sizde rüyanızda Tebeşir gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.Rüyada görülen tebeşir, dünyevi zevkleri terketmiş, kendini ibadete ve etrafını dini bilgileriyle aydınlatan yumuşak huylu yaşlı bir kimseye çağrışım yapar. Bazen vicdan azabı çekme¬ye, sevinç duymaya; bazen da,… Read More »

Rüyada Tavus Kuşu Görmek Ne Anlama Gelir Neye İşarettir?

kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Tavus Kuşu görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız. Sizde rüyanızda Tavus Kuşu gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.Rüyada görülen tavus kuşu, çok zengin, çok güzel uğursuz bir kadın olarak tanımlanır. Bazen güzel bir kız çocuğuna, gizli sırların açığa çıkmasına; bazen da günah… Read More »

Rüyada Tavuk Görmek Ne Anlama Gelir Neye İşarettir?

kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Tavuk görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız.Sizde rüyanızda Tavuk gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.Rüyada görülen tavuk kadına, piliçler de çocukları çağrıştırır. Bazen sözüne yalan katan, yeminini bozan kimseye;da dedikoducu bir kadına yorumlanır. Kimi zaman, güzel bir kadından mal elde etmeye; kimi… Read More »

Rüyada Tavşan Görmek Ne Anlama Gelir Neye İşarettir?

kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Tavşan görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız.Sizde rüyanızda Tavşan gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.Rüyada görülen tavşan eşe; tavşanı yakalamak ise evliliğe çağrışım yapar. Bazen ahlâksız kötü bir kadına, kısa süren hır ilişkiye; bazen da vakarlı bir eşe, mutlu süren bir evliliğe… Read More »

Rüyada Taş Görmek Ne Anlama Gelir Neye İşarettir?

kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Taş görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız. Sizde rüyanızda Taş gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.Rüyada görülen taş, iriliğine, rengine, cinsine veya kişiye göre çeşitli çağrışımlar yapar. Bazen cahil bir adama, hayırsız bir kimseye; bazen da katı kalpli acımasız kimseye, ölüm haberi… Read More »