Tag Archives: içki içmemesi için dua

Alkolden Kurtulmak İçin Dua

      Alkolden Kurtulmak İçin Dua Var mıdır? Hangi Duayı Okuyunca Alkolden İçkiden Kötü Alışkanlıklardan Kurtulabiliriz? İşte Alkolden Kurtulmak İçin Dua ile siz ya da alkol bağımlısı bir yakınınız bu illetten Allah’ın izniyle kurtulabilir. Özellikle insana yakınlarının sevdiklerinin dua etmesi çok makbuldür. Alkolden kurtulmak için dua olarak Kadeh Duası’nı içki müptelası olan kişinin bardağına… Read More »

Eşini İçkiden Kurtarmak İçin Dua

  İçki tüm kötülüklerin anasıdır. İçki hem aileleri yıkar hemde geri dönülmez hatalara sebebiyet verir. Eğer eşiniz içki alkol bağımlısı ise aşağıda ki dualar Allah’ın izniyle eşinizi içkiden kurtaracaktır. Eşini içkiden kurtarmak için dua; Tutulmadık yarım metre beyaz bir kumaş parçasına önce besmele ile filan bin filanın içki ve kötü ahlaktan kurtulması için arzumuzu dile getiriyoruz.… Read More »

Alkolü Bırakmak İçin Dua

Alkol günümüzde pek çok ailenin sonunu getiren bir beladır. Aşırı alkol alan bir kimse ne kendini ne de başkasını tanır. İçinde ki öfke ve şiddet ortaya çıkar. Bu kötü alışkanlıktan kurtulmak için Allah’a sığınan bir kimseye Yüce Allah muhakkak yardım edecektir. Alkolü Bırakmak İçin Dua Olarak Kadeh Duası’nı alkol müptelası olan kişinin bardağına su koyup üzerine… Read More »

İçkiyi Bırakmak İçin Okunacak Dua

İçki her kötülüğün anasıdır. İnsan alkollüyken kimseyi tanımaz ve türlü türlü kötülükler yapabilir. İçki kendini bilmez birine dönüştürdüğü için insanları yasaklanmıştır. İçkiyi bırakmak istiyorsunuz ama zorlanıyorsunuz, işte size içkiyi bırakmak için okunacak bir dua ; Kadeh Duası’nı içki müptelası olan kişinin bardağına su koyup üzerine 7 kez okunurak içirilir ise bu uygulama kişiye üç kez… Read More »

Alkolden Kurtulmak İçin Okunacak Dua

Alkolden Kurtulmak İçin Hangi Dualar Okunmalı? Sevdiğiniz insanın ya da kendinizin alkolden kurtulmanız için yapılacak duaları sizler için derledik. Alkolden kurtulmak için okunacak dua olarak Kadeh Duası’nı içki müptelası olan kişinin bardağına su koyup üzerine 7 kez okunarak  içirilir ise bu uygulama kişiye üç kez tekrar ettirilirse o kimse Allah’ın izniyle alkolden uzaklaşır ve zamanla alkolü… Read More »