Bir Erkeği Kendine Bağlamak İçin Dua

By | 01 Şubat 2014

duaBir erkeği kendine bağlamak için okunacak dua ile Allah’ın izniyle sevdiğiniz erkek eşiniz olma yolunda size aşık olacaktır. Bir erkeği kendine bağlamanın yolları çok çeşitlidir ancak bunların en etkilisi duadır.

Muhabbet için arabi ayın son Cuma gecesi yedi (7) adet delikli Mazı’ya,her birinin deliğine İnşirah ve Kureyş Surelerini yedi (7) şer defa okuyup, deliklerine üfle ve bal mumu ile delikleri tıka. Birer birer

Mazıyı ateşe atıp yak. Fakat Mazının bir tanesi yanmadan diğerini ateşe atma! Mazı ateşte yanarken: ”Allahümme elkı mehabbeti fülan ibni fülane fi kalbi fülane binti fülane ya huddami bi hakki hazihis sureh.” Denir ve bu uygulama doğru olup defalarca tecrübe edilmiştir.

Bir kişiyi kendinize aşık etmek için aşağıdaki ayeti 3 gün suresi boyunca 1001 defa azimle okumanız gerekir. Allah izin verirse 3 gün yeterli olacaktır ancak isterseniz devam edebilirsiniz.

Bismillahirrahmanirrahiym eyne mâ tekûnû ye’ti bikumullâhu cemîan İnnehu filan binti/bin filan ala racihi le kadirun.

Manası :dogrusunu Allah cc bilir anlamı:Allah sizin hepinizi biraraya getirir muhakkak ki o filan binti filanlı döndürmeye elbette güçü yeter.