Tag Archives: bir işin olması için okunacak dua

Bir Şeyin Olması İçin Okunacak Dualar

Bir Şeyin Olması İçin Okunacak Dualar Nelerdir? Hangi duaları edersek yapmak istediklerimizi yapabiliriz ve istediğimiz birşey olur. İsteğine veya dileğine kavuşmak için, iki rekat namaz kılıp, sevabını Silsile-i aliyye denilen âlimlerin ruhuna hediye etmeli, bunların hürmeti için diyerek dua etmeli. Mesela, Ya Rabbi, hayırlı bir çocuk nasip eyle diye dua edip, Bu duamı silsile-i aliyye… Read More »

Bir İşin Gerçekleşmesi İçin Okunacak Dua

Bir işin gerçekleşmesi için hangi dua okunmalıdır. Bir işin gerçekleşmesi için okunacak dua okunduğu takdirde hayatınızdaki herşeyin hayırlı bir şekilde gerçekleşmesi kaçınılmaz olur. Bir işin gerçekleşmesi için okunacak dua budur; Bismillâhirrahmânirrahîm Ya Rabbi! sen dersinki bir mümin mümin kardeşine dua ettiğinde onun duasını kabul ederim. ben eğer ki bir mümin olabildiysem senin yolunda, o zaman… Read More »

Çok İstediğin Bir Şeyin Olması İçin Okunacak Dualar

Çok İstediğin Bir Şeyin Olması İçin Okunacak Dualar Nelerdir? Çok İstediğin Bir Şeyin Olması İçin Nasıl Dua Edilmelidir? İşte tüm bu sorularınızın cevabı. Eğer bu dualara uyulursa ve isteğin gerçekleşmesi için sebepler ortaya konursa dua kabul olur, isteğiniz gerçekleşecektir Allah’ın takdiriyle. İsteğine veya dileğine kavuşmak için, iki rekat namaz kılıp, sevabını Silsile-i aliyye denilen âlimlerin… Read More »