Tag Archives: Bu dua ile zengin oldum

Zenginlik İçin Okunacak Esma-ül Hüsna

Zenginlik için okunacak EL MELİK  İsmi Şerifi günde 91 kere zikredilebilir. EL MELİK Fazileti faydaları ve anlamını sizler için bu yazımızda derledik. EL MELİK:  Bütün Kainatın Tek Sahibi ve mutlak hükümdarı. Zikir sayısı: 91 – Emir sahibi olmak, maddi ve manevi güçlü olmak için okunur. Ebced değeri 8.281 Sabah namazının ardından 121 defa Ya Melik… Read More »

Zenginlik İçin Okunacak Esma

EL MELİK: [ Bütün Kainatın Tek Sahibi ve mutlak hükümdarı. ] Zikir sayısı: 91 – Emir sahibi olmak, maddi ve manevi güçlü olmak için okunur. Ebced değeri 8.281 Sabah namazının ardından 121 defa Ya Melik ismini zikreden fakirlikten kurtulur. Bu ismi her gün okumaya devam edenler bazı sırlara vakıf olurlar. İlim ve marifet sahibi olurlar.

Geçim Sıkıntısı ve Rızık Bolluğu İçin Bu Esmaları 21 Gün Okuyun

  Kazancın bereketlenmesi ve rızık darlığı için bu Esmaül Hüsna’ları okuyalım kardeşlerim. Tertibi tarif ettiğimiz gibi uygulayın inşallah. Allah tüm hayırlı dileklerimizi isteklerimizi kabul buyursun. Amin. Önce 2 rekat Allah rızası ve rızkımın bereketlenmesi kazancımın artması niyeti ile ilk gün 2 rekat namaz kılınması çok daha faydalı olur. Namaz bittikten sonra 51 defa Besmele(Bismillahirrahmanirrahim” 51… Read More »