Tag Archives: şirin görünmek için okunacak dua

İş Bulmak İçin Okunacak Dua

İş Bulmak İçin Okunacak Dua Nedir? Hangi duayı ya da duaları okursak kolay iş buluruz? İşe girmek ve o işte başarılı olmak için okunacak dua; İş Bulmak İçin Okunacak Dua Arapça :  Bismillahirrahmanirrahim Ve kalel melıkütını bıhı estahlıshü li nefsi felemma kellemehü kale ınnekel yevme ledeyna mekınün emin.kalecalnı ala hazaınıl ard ınnı hafıyzun alım ve… Read More »

Kısmetin Açılması İçin Okunacak Dua

Kısmetin Açılması İçin Okunacak Dua Nedir? Kısmetin Açılması İçin Hayırlı Bir Eş İçin Hangi Dualar Okunmalıdır? İşte Kısmetin Açılması İçin Okunacak Dua ; Kısmetin Açılması İçin Okunacak Dua Kısmet açıklığı için cuma saatinde yani sela ile ezan arasında 19 adet Cuma süresini okuyorsunuz ve bunu 3 cuma tekrarlıyorsunuz. Allah’ın izniyle kısmetiniz açılır. Hayırlı Bir Kısmet İçin Okunacak… Read More »

Ayrılmamak İçin Okunacak Dua

Sevgilinizle ya da eşinizle aranızda sıkıntılar varsa ve ayrılmak üzereyseniz eğer aşağıda ki duayı okuyarak Allah’ın izniyle ayrılmadan aranızı düzeltebilirsiniz. İşte ayrılmamak için okunacak dua. Sevdiğinden Ayrılmamak İçin Okunacak Dua: “Kul in küntüm tühıbbünellahe fettebiunı yuhbibkümüllahü ve yağfir leküm zünubeküm* vallahü ğafurur rahıym Kalellezı ındehu ılmüm minel kitabi ene atıke bihı kable ey yertedde ileyke… Read More »