Eşler Arasında ki Geçimsizliği Bitiren Kini Nefreti Sevgiye Çeviren Esmaül Hüsna ve Dua

By | 13 Ekim 2020

 

Eşler Arasında ki Geçimsizliği Bitiren Kini Nefreti Sevgiye Çeviren Esmaül Hüsna ve Dua

Günümüzde ailelerin kolayca parçalandığını dağıldığını görüyoruz. Artık aile birliğine çok önem vermeyen birbirini sevmeyen nefret eden kin duyan karı kocalar söz konusu. Eşler arasında ki geçimsizlik kin ve öfke kısa zamanda şiddete dönüşüp aile birliğinin dağılmasıyla neticelenmektedir. Karı koca arasında ki bu kini nefreti sevgiye dönüştürecek bir zikir ve dua sizlere sunuyoruz. Eşler arasını düzeltmek için Esmaül Hüsna.

Aralarında geçimsizlik olan birbirlerine kin ve nefret duyan karı-koca arasındaki kin ve nefreti sevgiye çevirmek için her gün (209) defa YÂ MUKSİT CELLE CELALÜHÜ” diye zikrederek. Eşlerden her hangi biri veya her ikisi de “Allah’ım aramızdaki kin ve nefreti sevgiye dönüştür.” Sen her şeye kadirsin.” diyerek dua ederse,en sıcak muhabbet ve sevgiye çevirir Allah-ü Teâla inşallah.

Dua’da ısrar makbuldür. Bu tertibi her namaz sonrası kabul olana dek yapalım kardeşlerim. Bir iki kere yapıp kabul olmadı diye umutsuzluk içerisine düşmeyin. Allah çok Rahimdir Rahmandır duaları çokça kabul edendir.