Rüyada Altın Görmek Ne Demek, Neye İşarettir?

By | 07 Haziran 2022

kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Altın görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız. Sizde rüyanızda Altın gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.

Rüyada görülen altın, borçlanmaya işaret sayılır. Ayrıca, üzüntüye, hırslanmaya ya da dini inancın zayıf olduğuna işaret eder. Bazan da,bir yangın olarak yorumlanır. Kimi zaman ise kıskançlığı çağrıştırır. Bazı yorumcular da , altını muhteris bir kişi olarak yorumlamışlardır.
Bir kimse rüyada çok altını olduğunu görse, büyük bir borcun altına gireceğine ve bu yüzden de üzüntülü günler geçireceğine işaret eder. Şayet rüyada altınları külçe halinde görür ise, bütân mal varlığını kaybedeceğine hükmedilir.Her iki avucunun altınla dolu olduğunu görmek, evlâdları tarafından bir belânın geleceğine işaret eder. Bir kimse oturduğu evin altından yapıldığını görse, evinde bir yangın çıkacağına hükmedilir.
Bir kimse rüyada elleriyle altın tuttuğunu görse, çalışamıyacağına, işsiz kalacağına yorumlanır. Rüyada gözlerinin altın gibi parladığını görmek ise, rüyayı görenin gözlerinin kör olacağına işaret sayılır.Rüyada altından yapılmış kap ve benzeri görmek, başına bir sürü dert geleceğine yorumlanır. Şayet bir kimse rüyada torbalarla altın görse, o kimsenin yeni bir işe girip çok kazanacağına hükmedilir