Rüyada Kemer Görmek Ne Demek, Neye İşarettir?

By | 17 Eylül 2022

kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Kemer görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız.
Sizde rüyanızda Kemer gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.

Rüyada görülen kemer, çeyize çağrışım yapar. Ayrıca evlâd sahibi bir ana olarak da tanımlanır. Kimi zaman uzun ömre, sağlıklı bir yaşama, kimi zaman da, evlât edinmeye, yahut bol geçime işaret eder. Kimi zaman ise, yoksulluğa, geçim darlığına yorumlanır. Bazan da sıkı bir gönül bağlılığına olarak tanımlanır.
Bir kimse rüyasında,sade bir kemer kullandığını görse, aile fertlerinden birinin ağır bir hastalığa yakalanacağına i.sarct sayılır. Şayet bağladığı kemer kıymetli taşlarla süslenmişse, halk arasında itibar kazanacağına veya ailesi içinde söz sahibi olmaya işarettir. Y ada aynı karakteri taşıyacak bir çocuğu olacağına yorumlanır.
Bir kimse rüyada ağırlığını çekemeyecek kadar çürük bir kemeri olduğunu görse,işleri ile birlikte sağlığınının da bozulacağına hükmedilir. Şayet kemer sağlam ve uzun olursa, işlerinin yolunda gideceği ve ömrünün de uzun olacağına yorumlanır.