Rüyada Kına Görmek Ne Anlama Gelir Neye İşarettir?

By | 23 Eylül 2022

kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada kına görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız.
Sizde rüyanızda kına  gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.

Rüyada görülen kına, beklenen sevinçli haberi simgeler. Bazen da, gelinlik kıza veya müjdeye işaret sayılır. Ayrıca, merhamet, ve sevgi olarak da yorumlanır. Bazen ise, bir sırrın saklanmak istendiğine hükmedilir. Kimi zaman ise, hayırlı mala, zorla elde edilen kazanca veya zenginliğe işaret eder. Kimi zaman da, uzun ömre yorumlanır.
Bir kimse kınayı tasın içerisinde görse, müjdeli bir haber alacağına işaret eder. Rüyayı gören genç bir kız ise, evleneceğine işarettir. Eğer rüyayı gören hasta biriyse, şifa bulacağına hükmedilir. Kınayı başka birinin eline yaktığını görür ise ,o kişiye yardım edeceğine yorumlanır.
Bir kimse başına kına yaktığını ve yaktığı kınanın tuttuğunu görse, rüya sahibinin yaptığı ayıp işleri sakladığına işaret sayılır. Yada o kimsenin ayıplarının örtüleceğine yorumlanır. Eğer eline kına yaktığını görürse o kişinin çok sevineceği ve düşmanının üzüleceği bir haber alacağına hükmedilir. Rüyada görülen kına, çoğunlukla iyiye yorumlanır.