Rüyada Kir Görmek Ne Anlama Gelir Neye İşarettir?

By | 02 Ekim 2022

kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Kir görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız.
Sizde rüyanızda Kir gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.

Rüyada görülen kir, üzüntü ve kederi işaret eder. Bazen  inancın zayıflığına, günaha veya ahlaksızlığa işaret sayılır. \ynca tevbe etmeye, pişmanlığa çağrışım yapar. Kimi zaman ise, yalancılığa , ikiyüzlülüğe, düşmanlığa yorumlanır. Bazen ise, lıaram mal kazanmak için başvurulan kötü yola işaret eder.
Bir kimse rüyada elbiselerini kir ve pastan temizlediğini ,günahlarının bağışlanması için tevbe edeceğine işaret sayılır. Şayet bir ölünün üzerinin kirli ve pasaklı olduğunu görse, ölen kimsenin günahkâr olduğuna yorumlanır.
Rüyada görülen kulak kiri, kimi zaman pan zehiri çağrıştırır. Bunun için bir kimse rüyada kulak kirini temizlediğini görse, o kişeye sevinecek bir haberin geleceğine işaret sayılır.
Bir kimse kulağında çok kir olduğunu görse, yakınlarından bir çok kötü sözler işiteceğine hükmedilir.
Rüyada görülen ellerin kirli olması, haram mal edineceğine işaret sayılır. Ayaklarda görünen kir ise, haram mal kazanmak için kötü yollara baş vuracağına yorumlanır. Vücutta görülen kir ise, o kişinin ibadetini noksan yaptığına işarettir. Yüzde görülen kir de, riyakârlığa, iki yüzlülüğe, dalkavukluğa çağrışım yapar.