Rüyada Köpek Görmek Ne Anlama Gelir Neye İşarettir?

By | 13 Ekim 2022

kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Köpek görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız.
Sizde rüyanızda Köpek  gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.Rüyada görülen köpek, rengine, cinsine ve kısmı* durumuna göre değişik çağrışımlar yapar. Bazen sadık bir  veya hizmetçiye işaret eder. Bazen da günah işlemekle çekinmeyen, zevk ve sefaya düşkün kötü ahlâklı, bir kimse olatnlı tanımlanır. Bazen ise, inatçı, eşine ihanet eden namussuz biri olarak yorumlanır. Kimi zaman da bir düşmana işaret sayılır.
Rüyada görülen dişi köpek, zina eden bir kadın olarak tanımlanır. Köpek yavrusu ise, sevimli bir çocuğa işaret eder.  köpek beyaz ise, çocuğun iyi huy edineceğine hükmedilir.  köpek siyah olursa, tanımlanan kişi evin reisi olur.
Eğer rüyada köpeğe ekmek doğradığını görürse, rızkının bol olacağına hükmedilir.
Rüyada görülen köpek, bazen zarar verecek bir düşmanı çağrıştırırken, süs köpekleri sevgi ve sevinçle yorumlanır.Bıı kimse rüyada kucağında bir süs köpeği görse, eşine ihanet edeceğine işaret sayılır.
Bazı yorumcular rüyada görülen köpeği, alçak bir düşman, açgözlü bir adam veya cahil bir adam olarak tanımlamışlardır.
Kimi yorumcular ise rüyada görülen köpeği, nesli çok ve eşini koruyan bir kadına işaret saymışlardır.
Bir kimse rüyada bir av köpeği satın aldığını veya kendisine hediye edildiğini görse, şansının açıldığına ve bol rızka kavuşacağına hükmedilir. Şayet bir çoban köpeği aldığını görürse, çok kıskanç bir kimse olduğuna yorumlanır. Eğer köpekle beraber havladığını görse, o kimsenin arzularına kavuşacağına işarettir