Rüyada Kurt Görmek Ne Anlama Gelir Neye İşarettir?

By | 25 Ekim 2022

kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Kurt görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız.
Sizde rüyanızda Kurt gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.Rüyada görülen kurt, acımasız, zalim bir düşmanı çağrıştırır. Bazen da azılı bir hırsız olarak tanımlanır. Bazen mala ya da menfaat sağlamaya işaret sayılır. Bazen da sevince yahni sıkıntıdan kurtulmaya yorumlanır. Kimi zaman korkuya veya gurbete gitmeye yorumlanır. Kimi zaman ise suçsuz bir kimseye atılan iftiraya işaret eder.
Bir kimse rüyada bir kurdu öldürdüğünü görse, kendini zalim bir düşmanın şerrinden koruyacağına işaret eder. Eğer kurt sütü içtiğini görürse, korktuğunun başına geleceğine veya işini kaybedeceğine hükmedilir. Şayet kendisini kurda döndüğünü görse, sevinçli bir haber alarak ferahlayacağına işarettir. Şayet bir kurdu avladığını görür ise, şerefli bir mevkiye erişeceğine işarettir. I
Bazı yorumcular da, rüyada görülen kurdu aile içinde yalan söyleyen bir kimse olarak işaret ederler. Kimileri de hile, ikiyüzlülük ve düşmanlık olarak yorumlarlar.