Rüyada Meme Görmek Ne Demek, Neye İşarettir?

By | 10 Aralık 2022

kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Meme görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız.
Sizde rüyanızda Meme gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.Rüyada görülen meme, bazı rüyalarda da görüldüğü gibi kişinin durumuna göre çeşitli çağrışımlar yapar. Bazen küçük evlât veya krz çocuğuna işaret sayılır. Bazen de samimi bir dost, erkek kardeş veya kız kardeş olarak tanrmlanrr. Kimi zaman mala, veya dine işaret sayılrr. Kimi zaman da yoksulluğa, zenginliğe uzun ömre işaret eder.
Bir kimse rüyada memelerinin büyüdüğünü görse, malının artacağrna ve güzel geçime işaret sayrlrr. Eğer memesinden akan sütü başka bir insanın emdiğini görürse, o kimsenin bir suç işleyeceğine ve hapse gireceğine hükmedilir. Şayet bir erkek, bir kadının memelerine astlmtş olduğunu görürse, kadının zina yaptığına yorumlanr. Bir gelin rüyada memelerinde süt  görse, gebe olduğuna işarettir. Rüyay gören zengin yaşlı bir kadtn ise, malının elinden gideceğine hükmedilir. Eğer bekâr ve olgun bir kız ise, evleneceğine işaret sayrlrr. Kimi zaman da rüyada görülen memedeki süt, maldaki çokluğa veya bir çocuğa çağrrştm yapar. Kimi yorumcular, bir erkeğin memesinde süt olduğunu görmesi, bekâr ise evlenmesine, yoksul ise zengin olup sevinmesine, gen ise uzun ömürlü olmasına ve hasta ise sağlığına kavuşmasrna işarettir demişlerdir.

Category: Besmelenin Sırları

About Ahmed Musab Adal

1978 Kastamonu doğumluyum. Üniversitede ilahiyat fakültesini bitirdikten sonra internette birkaç özel projede yer aldım. Yaklaşık 4 yıldır blog yazarıyım. Alıntı ve uyarlama yazılarım yoğunluktadır.