Çocuğu Olmayanlar İçin Okunacak Dualar

By | 10 Şubat 2014

dua

 

Çocuğu Olmayanlar İçin Okunacak Dualar Özel Bazı Karışımlara Okunarak Kullanılmalıdır. En Önemli Olan İse Her Durumda Allah’a Dua Etmek ve Sabretmektir. Unutulmamalıdır ki Yüce Allah Duada Israrcı Olan Kullarını Sever.

Bir kimsenin çocuğu olmasa aşağıdaki terkibi itina ile, tarif edildiği şekilde, dikkatle hazırlayıp 1 kilo bal ile macun yapmalıdır. Macun yaparken tarif edilenlerin içinden bal ve badem yağını ateşe yaklaştırmayınız, diğerlerini yakmadan ateşte bir tava ile kavurun sonra bal ve badem yağı hariç diğerlerini havanda güzelce un haline gelinceye kadar dövün, bir ince elekten eleyin, elde etmiş olduğunuz bu toz haline gelen baharatı bal ve badem yağı ile güzelce macun yapınız. Sonra da her gün sabah ve akşam olmak üzere bir çorba kaşığı yeyiniz. Bu terkibi aynen uygulayan bir insan inşallahu teala bir netice alır. Defalarca denenmiştir. Kuşku duyulmamalıdır.

Kullanılması gereken malzeme
1. Kilo halis bal. Ana temel budur. 1 kilo
1. Sineme ki 7 dirhem
2. Özerliktohumu 7 dirhem
3. Çörek otu 7. dirhem
4. Badem yağı. Bir şişe (10 gr.)
5. Zencefil 6 dirhem
6. Darul fulful 6 dirhem

KISIRLIK İÇİN (ERKEK VE KADIN HER İKİSİNE DE)

(SİSELOZ OTU) Bu bitki hakkında biraz bilgi vereyim. Kendisi su kenarlarında bulunur. Tütün yaprağına benzer iç kısmında pembeye benzer bir renk vardır. Yaprak görünümü tüylü gibidir. Ortasında horoz gözü gibi tek bir çiçeğe benzer renkli bir çiçek gibidir. Yalnız çiçek değildir Türkçe adı (Horoz Gözü). Bu sözü edilen otun kurusundan 1 dirhem kilogram olarak 3, 2. grama denktir. Bu otu sarı sinek sütü ile veya bal veya şekerle güzelce pişir. Yukarıda belirtmiş olduğum ölçüde süt, bal veya şeker denk ölçüde olacaktır. Bu terkip yapıldıktan sonra bir defa kullanması yeterlidir. Yukarıda vermiş olduğumuz ölçüyü aşmamalıyız. Çünkü çok tehlikelidir. Bir de bu otun benzerinden size bilgi
olsun diye şunu da hatırlatmış olayım. (Torak otuna çok benzer). Yanlış kullanmayalım.
Bu otun ismi Yunancadan alınmıştır Yunanca sözlüklerde bulunur.

Aşağıda belirtmiş olduğum terkipleri düzenli bir şekilde sabah, öğle ve akşam olmak üzere günde 3 defa ye-meklerden önce bir yemek kaşığı yer ise hiç bir tıbı mü-dahaleye ihtiyaç olmadan kendisini başarıya ulaştırır. Malzemeleri bunlardır:
1. Meyan kökü 20 gr.
2. Çiçek poleni 50 gr
3. Zencefil 25 gr
4. Halican , 25 gr
5. Çemen tohumu 30 gr
6. Şalgam 20 gr
7. Kereviz 20 GR
8. Çörek otu 25 gr
9. Kebabiye 25 gr
10. Isırgan tohumu 25 gr
11. Raziyane 25 gr
12. Kişniş 35 gr
13. Safran —3 gr
14. İki kilo halis bal ile karıştırılır. Düzenli şekilde iki veya üç ay devam eder ise sıhhatini normale sokmuş olur. Yukarıda bahsi geçen eczaları güzelce havanda döv, incelt. Güzelce karıştır, yemeye devam et.