Tag Archives: aile huzuru için okunacak dua lütfen

Ev Aile Huzuru İçin Okunacak Dua

Ev ve aile huzuru için okunacak dualar nelerdir? Ev  Aile huzurunu sağlamak ve aile geçimsizliğini önlemek için hangi dualar okunması tavsiye olunur? Bir Fatifa, Üç ihlas okunarak sevabı Hazreti peygamber (s.a.v)’in ruhuna hediye edilir. Sonra sabah ve akşam şu dua okunur: Hasbiyellahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym Yedişer defa… Read More »

Aile Huzursuzluğu İçin Dua

Aile huzursuzluğu ve geçimsizlik için hangi duaları okumalıyız? Aile içi geçimsizlik için ne gibi dualar tavsiye edilir? Aile huzurunu sağlamak ve aile huzursuzluğunu önlemek için şu dualar okunması tavsiye olunur. Aile Huzursuzluğu İçin Okunacak Dua Bir Fatifa, Üç ihlas okunarak sevabı Hazreti peygamber (s.a.v)’in ruhuna hediye edilir. Sonra sabah ve akşam aşağıda ki dua okunur… Read More »

Aile Huzuru İçin Okunacak Dua

Aile Huzuru İçin Hangi Duaları Etmek Gerekir? Aile huzurunu sağlamak için ve aile geçimsizliğini önlemek için okunacak dualar; Bir Fatifa, Üç ihlas okunarak sevabı Hazreti peygamber (s.a.v)’in ruhuna hediye edilir.Sonra sabah ve akşam : Hasbiyellahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym Yedişer defa okuyan kimse mesud bir ile hayatı geçirir.Dünyanın… Read More »