Tag Archives: Hangi Esma ne için okunur

Bağışlanmak İçin Okunacak Esma-ül Hüsna

bağışlanmak için okunacak EL GAFFÂR İsmi Şerifi günde 1281 kere zikredilebilir. EL GAFFÂR Fazileti faydaları ve anlamını sizler için bu yazımızda derledik. EL GAFFÂR :  Mağrifeti pek çok Zikir Sayısı: 1281 – Bağışlanmak ve günahlardan korunmak için okunur. Ebced değeri 1281 Ya Gaffar zikrine devam eden günahlarından, hata ve isyanlarından mağfiret bulur. Affolunur. Hasımlarının gözünde… Read More »

Üzüntüden Kurtulmak İçin Okunacak Esma-ül Hüsna

  Üzüntüden kurtulmak için okunacak EL HÂLIK İsmi Şerifi günde 731 kere zikredilebilir. EL HÂLIK Fazileti faydaları ve anlamını sizler için bu yazımızda derledik. EL HÂLIK :  Bütün varlığı, halleri ve hadiseleri, tayin ve tesbit eden hepsini yoktan var eden. Zikir sayısı : 731 – İşlerde üzüntüden ve sıkıntıdan kurtulmak için okunur. Ebced değeri 731… Read More »

Selamette Olmak İçin Okunacak Esma-ül Hüsna

Selamette olmak için okunacak ES SELAM İsmi Şerifi günde 131 kere zikredilebilir. ES SELAM Fazileti faydaları ve anlamını sizler için bu yazımızda derledik. ES SELAM:  Kullarını selamete çıkaran, Cennetteki bahtiyar kullarına selam veren Zikir sayısı : 131 – Korkulan her şeyden korunmak için okunur. Ebced değeri 17.161 Hasta üzerine 121 veya 161 defa Ya Selam ismi… Read More »