Rüyada Çocuk Görmek Ne Anlama Gelir Neye İşarettir?

By | 19 Haziran 2022

kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Çocuk görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız. Sizde rüyanızda Çocuk gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.

Rüyada görülen çocuk, arzuya kavuşmak olarak yorumlanır. Bazan mutluluğa, ferahlığa işaret eder. Bazan da, rızkın bollaşmasına, zengin olmaya çağrışım yapar. Kimi yorumcular, çocuk aşkın simgesidir, demişlerdir.
Rüyada çocuk görmek, rüyanın görüldüğü eve bereket yağacağına işaretir. Fakir bir kimse rüyada anasından doğmuş bir çocuk olduğunu görse, rızkının açıldığına işarettir. Zengin bir adamın bu tür bir rüyayı görmesi, hayırına yorumlanmaz ve işlerinin bozulacağına hükmedilir.
Rüyada buluğ çağında olan bir çocuğu görmek, rüya sahibinin güçleneceğine hükmedilir. Bazı yorumcularda evlenmeksizin bir çocuğu olduğunu görmek, rüya sahibinin dinç ve sağlıklı bir hayat süreceği hükmünü öne sürmüşlerdir. Rüyada çocuk öldürmek bir çok ilimleri elde etmeye işaret eder.