Rüyada Manda Görmek Ne Demek, Neye İşarettir?

By | 20 Kasım 2022

kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Manda görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız.
Sizde rüyanızda Manda gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.

Rüyada görülen manda, kimseden korkusu olmayan, güçlü kuvvetli aynı zamanda dini inancı zayıf bir kimseyi çağrıştırır. Bazmı, berekete, bolluğa, zenginliğe veya sevincebazan da, kıtlık çekmeye, yoksulluğa, hastalığa yorumlanır. Kimi zaman ise evlenmeye, boşanmaya veya yüksek bir makama işaret eder.

Rüyada bekâr bir kimse bir manda bulduğunu ve onun sırtına bindiğini görse, çok zengin biriyle yuva kurup evleneceğine işarel eder. Eğer mandanın sülünden içtiğini görürse, hayırlı çocukları olacağına hükmedilir. Şayet kendi evinde yavrusunu emdiren bir malak görürse, karaktersiz adi bir kimse olduğuna işaret sayılır.

Rüyada görülen manda, kimi zaman bereketli, sürülmüş bir araziyi tanımlar. Evli bir kimse rüyada bir mandaya bindiğini görse, eşini kaybedeceğine işaret eder. Eğer mandanın iç yağını yediğini görürse, o eve hayır ve bereket geleceğine hükmedilir, j Şayet bir kimsenin kendisine manda derisi verdiğini görür ise, zengin bir kimseden büyük bir yardım göreceğine işarettir. Bekâr bir kimse rüyada bir mandanın boynuna ip geçirip evine götürdüğünü görse, evine beklemediği bir yerden yüklü bir mal geleceğine işaret eder. Bazı yorumcular, o kimsenin zengin biriyle evleneceğine işaret etmişlerdir. Şayet kendisine yavru bir malak verildiğini görürse, o kimsenin bir kızı olacağına işarettir.