Rüyada Mermer Görmek Ne Anlama Gelir Neye İşarettir?

By | 14 Aralık 2022

kayipdualar.net sitemizin İslami rüya tabirleri bölümünde sizlere rüyada Mermer görmenin ne anlama geldiğini neye işaret olduğunu kısaca açıklamaya çalışacağız.
Sizde rüyanızda Mermer gördüyseniz ne demek olduğunu neye işarettir öğrenebilirsiniz.- Rüyada görülen mermer, iyi geçinen karı kocaya i
çağrışım yapar. Bazen kıymetli mala, ferahlamaya veya erkek
çocuğa işaret sayılır. Bazen da menfaat sağlamaya bol rızka
yorumlanır. Kimi zaman da sevince, mutluluğa ya da zenginliğe yorumlanır.
Bir kimse rüyada mermerden direkler görse, yüksek bir mevki sahibinden yardım göreceğine işaret eder. Eğer bir mermer köprüden geçtiğini görürse, bir kadınla gönül ilişkisi olduğuna yorumlanır. Şayet mermer bir mezar taşının yanında bulunduğunu görür ise, iyi amel sahibi olduğuna işarettir.dönmeye işarettir. Bir kimse rüyada bir mescit yaptığım rorse, sünnete uyduğuna, ibadetlerini eksiksiz yaptığına hükmedilir. Eğer evinin bir mescide döndüğünü görürse, hayırlı ve şerefe erişeceğine, şayet mescidin yıkıldığını görür ise,alim bir kimsenin öleceğine işarettir.
Eğer rüyada görülen mescit alçak bir yerde olursa, işlerin
kolaylaşacağına işarettir. Bir kimse rüyada bir mescidin saçak ve tavanını onardığını görse, fakir ve yetimlere yardım edeceğine hükmedilir. Eğer Allah rızası için mescid yaptığını görürse, yoksul ıkı kişinin evlenmesine yardımcı olacağına işaret sayılır. Şayet lanı madiği yeni bir mescidin içinde olduğunu görür ise, o yıl hacca gideceğine ya da çok büyük sevab işleyeceğine işarettir. Mescid’de nldıiğünü görmek ise, o kimsenin şehit olduğuna işarettir.